X

O nas

Yogini

Studio jogi YOGINI powstało z myślą o praktyce jogi w małych, kameralnych grupach umożliwiających indywidualne podejście do uczestników zajęć. Stworzyliśmy przyjazną przestrzeń oraz ciepłą atmosferę zachęcającą do wejścia na matę
i rozpoczęcia wspólnej drogi.

Naszą myślą przewodnią jest wykorzystanie ćwiczeń opartych o system jogi oraz Pilates w taki sposób aby przynosiły jak najwięcej korzyści dla ciała i zdrowia. Wyróżnia nas holistyczne podejście do ciała w prowadzeniu treningu o charakterze profilaktycznym w dysfunkcjach narządu ruchu wywołanych napięciem mięśniowym i wadami postawy.

Swoją ofertę kierujemy do osób chcących wzmocnić i uelastycznić mięśnie, poprawić postawę swojego ciała oraz ruchomość stawów a także do osób potrzebujących rozluźnienia i ulgi dla kręgosłupa. Po wizycie u nas poczujesz, że spadł ci ciężar z barków, a plecy są coraz mocniejsze, wspólnie popracujemy nad zgrabną sylwetką a stres pożegnamy spokojnym oddechem.

Zapraszamy cię na sporą dawkę ruchu, pozytywnej energii i uśmiechu. Wpadnij do nas poćwiczyć, pooddychać, nabrać sił, zrelaksować się i zadbać o siebie.

Lucyna

Lucyna

Lucyna

instruktor jogi i pilates

Roman

Roman

Roman

mgr wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej trener piłki nożnej i przygotowania motorycznego

Yogini © 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Cms by: Quick.Cms